Bezmaksas Ebru nodarbības bērniem un konsultācijas sievietēm

image-samlkiBezmaksas Ebru nodarbības bērniem (vecumā no 3-14 gadiem) un konsultācijas sievietēm notiks š.g. 10., 17., 24. un 31.maijā (svētdienās) plkst. 12:00. - 16:00. Rīgas latviešu biedrības namā (Merķeļa iela 13) Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda projekta "Latvija un Turcija: tālā un tuvā" (Granta līgums Nr. IF/2013/1.a/20) ietvaros.

Ebru nodarbības un konsultācijas ir paredzētas bērniem un sievietēm, kas dzīvo Latvijā piecus vai mazāk gadu un viņu dzimtā valoda pieder pie turku grupas valodas: turku, azerbaidžāņu, baškīru, uzbeku, kirgīzu, tatāru, kazahu, turkmēņu, jakutu utt.

Lasīt tālāk

Gleznošanas tehnikas EBRU nodarbība (gleznošana uz ūdens)

1

Ebru ir unikāla un vienreizēja seno persiešu radīta māksla, kuras pamatā ir gleznošana uz ūdens virsmas. Zīmējums tiek veidots ar krāsām, kas neizšķīst ūdenī, bet paliek uz ūdens virsmas. Krāsas nesaplūst savā starpā un veido neatkārtojamus ornamentus. Uz radītā zīmējuma tiek uzklāta papīra lapa un tiek nogaidīts dažas sekundes – pēc lapas noņemšanas unikālais zīmējums būs saglabājies uz tās.
Nodarbības laikā Jūs:
-    ieraudzīsiet EBRU tehnikas radošo „performanci” (paraugdemonstrējumu),
-    iepazīsieties ar teorētiskajiem Ebru pamataspektiem un filozofiju,

Lasīt tālāk

MĀCĀMIES ZĪMĒT EBRU TEHNIKĀ!

Mēs esam apkopojuši visu svarīgāko mācību kursā, kas sastāv no četriem līmeņiem. Katrā līmenī paredzētas piecas meistarklases.
Piedāvātā kursa ietvaros Jūs varēsiet iemācīties zīmēt Ebru tehnikā, tai skaitā, apgūt gleznošanas, krāsu mācības un kompozīcijas pamatus. Vienkāršais pasniegšanas veids un sadalījums vairākos posmos dod iespēju viegli apgūt mācību materiālu un tikpat viegli iemācīties zīmēt uz ūdens, bet pats svarīgākais - gūt baudu radošajā procesā.
Apmācība notiek pakāpeniski. Sākot no paša vienkāršāka, pasniedzēja Jūs soli pa solim vedīs pie sarežģītākiem uzdevumiem. Jums nepieciešama uzmanība, uzcītība un vēlme mācīties. Centieties koncentrēties uz sevi, attīstīt māksliniecisko domāšanu caur šīs burvīgās tehnikas apgūšanu.

Lasīt tālāk