Dāvanu kartes

DĀVANU KARTES MĪĻAJĀM DĀMAM

Vēlaties pārsteigt savu mīļoto sievieti, māti vai draudzeni? Uzdāviniet viņai iespēju iemācīties ko jaunu - mēs piedāvājam īpašu Ebru apmācības kursu vai nodarbības Mākslas un zīmēšanas studijā daiļā dzimuma pārstāvēm.

DĀVANU KARTES BĒRNIEM

Bērni izzina pasauli, lēnām to atklājot pašiem, tāpēc uzdāviniet viņiem zināšanu prieku! Jūs varat arī kopā ar savu bērnu apgūt Ebru pamatus, tad katram būs iespēja gan uzzīmēt savu darbu, gan arī Jūs sagaida kas jauns - kopīga mākslas darba radīšana. Tādējādi Jums radīsies iespēja labāk izprast vienam otru un tuvāk ieraudzīt sava bērna iekšējo pasauli.

DĀVANU KARTES VĪRIEŠIEM

Dāvana īstam vīrietim! Vai zinājāt, ka Turcijā Ebru jeb māksla uz ūdens virsmas tradicionāli skaitās vīriešu mākslas veids? Uzdāviniet vīrietim iespēju iepazīties ar šo brīnišķīgo mākslas tehniku.

DĀVANU KARTES DIVIEM

Nāciet divatā un tuvāk iepazīstiet viens otru kopīgā Ebru gleznas izveidošanas procesā ... Izbaudiet pieredzi, kas atstās vien labāko iespaidu un atmiņas.

BIZNESA DĀVANU KARTES

Vēlaties motivēt savus darbiniekus? Meklējat dāvanu kolēģim, vadītājam vai biznesa partnerim? Plānojat organizēt korporatīvo pasākumu? Mēs varam Jums palīdzēt un piedāvājam dāvanu idejas, kas noteikti pārsteigs! Tās var būt aizraujošas Ebru meistarklases Jūsu komandai korporatīvās ballītes laikā vai arī dāvanu karte Ebru nodarbības apmeklējumam. Izvēlieties sev labāko!

Dāvanu kartes paraugs