Ebru šova

Ebru - uz ūdens dejojošo krāsu māksla - pastāv jau daudzus gadsimtus. Ebru rašanās vēsture ir noslēpumā tīta, tās avoti meklējami senās sūfiju tradīcijās.

Apceļojot Turciju, mums radās iespēja apgūt ebru tehniku un pieskarties senajai sūfiju papīra marmorēšanas mākslai. Šīs mākslas iedvesmoti, piedāvājam jūsu uzmanībai EBRU ŠOVU - Visuma mūzikas un ūdens stihijas apvienojumu, divu nepārtrauktā kustībā esošu pasauļu savienojumu, kas pārsteidzošā veidā ataino mūžības un dievišķā skaistuma būtību.

Apvienojot iedvesmu un ritmu, mūzikas balss plūst skaņu daudzveidībā, bet ūdens - dzīvības avots - krāsās, kas, saplūstot vienotā veselumā, dīvainos rakstos pauž visdziļākās domas un jūtas, paverot ceļu to izpausmei.

_____________________________________________

Jūs plānojat organizēt korporatīvo pasākumu, festivālu? Vēlaties motivēt darbiniekus? Meklējat dāvanu kolēģim, vadītājam vai biznesa partnerim? Mēs varam Jums palīdzēt un piedāvājam dāvanu idejas, kas noteikti pārsteigs! Tās var būt aizraujošas Ebru meistarklases, EBRU ŠOVA Jūsu komandai korporatīvās ballītes laikā vai arī dāvanu karte Ebru nodarbības apmeklējumam. Izvēlieties sev labāko!

Sazināties ar mums

VIDEO

Эбру Шоу
Эбру Шоу
Эбру Шоу
Эбру Шоу
Эбру Шоу
Эбру Шоу
Эбру Шоу