Gleznošanas tehnikas ebru nodarbība (gleznošana uz ūdens) pasniedzējiem un māksliniekiem

Ebru ir unikāla un vienreizēja seno persiešu radīta māksla, kuras pamatā ir gleznošana uz ūdens virsmas. Zīmējums tiek zīmēts ar krāsām, kas neizšķīst ūdenī, bet paliek uz ūdens virsmas. Krāsas nesaplūst savā starpā un veido neatkārtojamus ornamentus. Uz radītā zīmējuma tiek uzklāta papīra lapa un tiek nogaidītas dažas sekundes - pēc lapas noņemšanas unikālais zīmējums būs saglabājies uz tās.
Ja vēlaties padziļināti apgūt Ebru mākslas dziļumus, ja esat mākslinieks un vēlaties apgūt ko jaunu, tad esat laipni aicināti uz gleznošanas tehnikas EBRU nodarbībām pasniedzējiem un māksliniekiem. Šis kurss ir domāts tieši Jums!
Piedāvātā kursa ietvaros Jūs varēsiet iemācīties zīmēt un gleznot Ebru tehnikā, tai skaitā apgūstot Ebru gleznošanas, krāsu un kompozīcijas pamatus. Vienkāršais pasniegšanas veids un sadalījums vairākos posmos dod iespēju viegli apgūt mācību materiālu un tikpat viegli iemācīties zīmēt uz ūdens, gūstot baudu radošajā procesā.
Apmācība notiks pakāpeniski. Sākot no paša vienkāršāka, pasniedzēja Jūs soli pa solim vedīs pie sarežģītākiem uzdevumiem. Jums nepieciešama tikai uzmanība, uzcītība un vēlme mācīties. Cenšaties koncentrēties uz sevis, attīstīt māksliniecisku domāšanu caur šīs burvīgas tehnikas apgūšanu.
Nodarbības notiek gan grupās (cilvēku skaits grupā – līdz 10 cilvēkiem, nodarbības ilgums 2,5 stundas), gan individuāli (nodarbības ilgums 1,5 stundas)
Nodarbības maksa grupās ir 15 EUR.
Nodarbības maksa individuāli ir 25 EUR.
Piedāvājuma cenā iekļauti visi nodarbībai nepieciešamie materiāli (Ebru krāsas, otas no zirga astriem, speciālie zīmēšanas instrumenti, īpašais Ebru ūdens, Ebru vanniņa, papīrs), kas tiek atvesti no Turcijas un ir autentiski.
Nodarbības vada gleznotāja un vizuālās mākslas pasniedzēja Irina Trumpele, Latvijas Mākslinieku savienības biedre.
Lūdzam iepriekš pieteikties nodarbībai, zvanot pa tālruni (+371) 29572046 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Ja vēlaties pārcelt nodarbību, dariet to vismaz 24 h pirms norunātā laika.
Ar gleznošanas tehnikas EBRU grupu nodarbību grafiku Jūs varat iepazīties šeit.