Mūsu komanda

Mēs, Irina un Olga, esam Pirmās Ebru studijas Latvijā dibinātājas un vadītājas. Mēs katra darām to, kas ir mūsu sirds lieta. Irina kā profesionālā māksliniece ir mūsu projekta radošā direktore, iedvesma un mūza. Apdāvināta pasniedzēja ar 20 gadu pieredzi. Savukārt Olga kā profesionāla vadītāja ar 10 gadu pieredzi atbild par mūsu projekta organizatorisko daļu un nodarbojas ar organizatoriskiem jautājumiem, mārketingu, reklāmu un klientu konsultācijām, kā arī pati apgūst Ebru pie Irinas. Mēs katrа nonācām pie Ebru pa savu ceļu un katrai šī gleznošanas tehnika bija jauna atklāsme un pagrieziena punkts dzīvē.
Mēs iepazināmies pavisam nejauši. Bet Austrumos mēdz teikt, ka caur nejaušību ar mums runā Dievs. "Kāds pazīstams fotogrāfs uzaicināja mani uz pusdienām kādā Rīgas restorānā, kur, apsēžoties pie galda, ieraudzīju tieši tādu pašu spilgti sarkanu telefonu un kleitas piedurkni kā man. Paceļot acis, es ieraudzīju Olgu un sapratu, ka mēs abas esam ģērbušās pārsteidzoši spilgtās sarkanās kleitās. Tas likās interesanti... Un tagad ir pagājuši jau 10 gadi, kopš mēs draudzējamies, un kļūst arvien interesantāk un interesantāk", saka Irina.
Ebru māksla ir pārsteidzoša un unikāla. Tā ir piepildīta ar mīlestību un ir tik tuvu dabai, kura nekad neatkārtojas.

Irina Trumpel

Irina Trumpele

Irina Trumpele – gleznotāja un vizuālās mākslas pasniedzēja. Latvijas Mākslinieku savienības biedre no 2007.gada. Savā glezniecībā tiecas pēc garīgajām vērtībām. Žanri – ainava, klusā daba, portreti, gleznieciskas kompozīcijas. Tehnika – akvarelis, eļļa, akrils, ebru. 1993. gadā izpildot Ņujorkas pilsētas arhibīskapa pasūtījumu anglikāņu baznīcai Sattalā Indijā, uzgleznoja svētbildes „Kristus varenībā” un „Svētais gars”, kā arī radīja sižetisku kompozīciju „Kristus Indijas ceļos”. Kopš 1990. gada periodiski dzīvo un strādā Indijā. Apgūst Austrumu filozofiju un mākslas meditāciju. Laikā no 1990. līdz 2006. gadam sarīkojusi vairākas personālizstādes Indijā – Bombejā un Deli. Darbi atrodas privātās kolekcijās Latvijā, Krievijā, ASV, Indijā, Kanādā, Zviedrijā, Vācijā, Izraēlā un Japānā. Mācot gleznošanu, māksliniece izmanto meditatīvu pieeju. Pasniedz zīmējuma pamatus, palīdz cilvēkos attīstīt radošās dotības. Apmācību procesā praktizē individuālu pieeju, palīdzot saprast, ka radošo spēju attīstīšana ir cieši saistīta ar personības attīstību.
 Olga Orlova

Olga Orlova

Olga Orlova – ieguvusi maģistra grādu Vadības ekonomikā Latvijas Universitātē. . Profesionāli apguvusi šeipingu, strečingu un aerobiku. Darbojas kā projektu vadītāja un arī strečinga instruktore, vada pašas izveidoto Strečinga studiju. Jau no skolas gadiem aizraujas ar skaistuma un veselības izkopšanas jautājumiem. Studē austrumu mācības. Šobrīd strādā pie projekta, kas saistīts ar Ebru mākslas popularizēšanu Latvijā un Eiropā. Organizē un kopā ar Irinu Trumpeli vada Ebru nodarbības Latvijā.